Řízení mě moc baví

Když jsem měla čerstvý řidičský průkaz a táhlo mi na dvacátý rok života, tak jsem si říkala, že už by to taky chtělo konečně mít nějaké auto. Řidičský průkaz jsem už měla pár měsíců, zatímco auto jsem vůbec neměla. A taky bylo docela v nedohlednu, a to mě hodně mrzelo, že opravdu jsem si přála, abych mohla mít nějaký automobil, protože jsem chtěla jezdit už na výlety autem. Nebavilo mě jezdit stále jenom autobusem anebo vlakem. Víte, je to velice nepraktické a nepohodlné se stále spoléhat a veřejnou dopravu a nebaví mě tam taky chodit a mačkat se tam s lidmi.

Mám ráda velká auta.

A jediná výhoda cestování autobusem anebo vlakem je ta, že neutratíte tolik peníze za benzín. A taky za autobus a za vlak nemusíte platit žádnou pojistku anebo nemusíte jezdit do nějakých autoservisu, že se vám něco na svém autě rozbije. Jenomže ale zase ta cena za pohodlí je k nezaplacení. A já pohodlí mám moc ráda. 

Řídit mě moc baví.

Nikdy nezapomenu na ten fakt, kdy jsem s kamarádkou a kamarádem jela na výlet do aquaparku. Byla to velice příjemná cesta a kamarád měl velice kvalitní auto. Byl to takový Land Rover, takže skvělé auto do nepohody a taky do složitého terénu. Protože já jsem taková, že kdybych měla auto, taky bych chtěla nějaký jeep anebo Land Rover, abych taky mohla jezdit nepěkným terénem. A jsem spíše na takové typy, abych mohla jezdit divočejší jízdu. Nemyslím tím samozřejmě na silnici, abych někoho neohrožovala, tohle vůbec ne, ale třeba nějaké závodní areály anebo okruhy, kdyby mě to bavilo a já bych si tam vytřískala svůj adrenalin, kterého mám opravdu až moc. A jaké auto se líbí vám? A taky jezdíte rádi takové klasické cesty anebo máte rádi takové adrenalinové povrchy jako já? Je opravdu mnoho lidí, kterým baví jezdit jiné a různé povrchy a někoho třeba taky baví závodně jezdit autem, což je taky zábava.