Zvažujete látkové pleny?

Čekáte dítě?
Nastávající rodiče jsou často ve stresu, protože řeší, co pro své miminko připravit před jeho příchodem na svět. Existují tisíce a tisíce věcí, z nichž je třeba vyselektovat ty naprosto zbytečné, a ty, které vaše dítě bude potřebovat. Bez čeho se určitě neobejdete jsou pleny. I těch dnes existuje obrovské množství, ať jde o jednorázové nebo o látkové. Právě látkové se v posledních měsících stávají velkým tématem, protože jsou ekologické.

kalhotky na pleny

– Dají se vyprat, tudíž se dají používat velmi dlouho
– Používají se i na další věci, jako podložka pod hlavičku nebo na utírání
– Nedráždí pokožku

Nejste si jisti, zda je cesta látkových plen pro vás? Za zkoušku nic nedáte, nemusíte hned kupovat 40 plen. Látkové pleny jsou vhodné již pro novorozence, zkuste je na pár dní a uvidíte. Budete potřebovat klasické bavlněné čtverce, vkládací plenky a kalhotky na látkové pleny Delamedoplen. Ty jsou velmi důležité, protože drží pleny na místě, a nehrozí tak žádná nehoda.

U nás koupíte svrchní kalhotky pro malé slečny i pro mladé muže. Máme v nabídce mnoho potisků, a z nich si vybere určitě každý rodič. Můžete si vybrat mezi zapínáním na patentky a mezi zapínáním na suchý zip. Většina rodičů volí zapínání na patentky, protože jde o takzvaně rostoucí kalhotky. Mají na přední straně několik řad patentek, a díky tomu je můžete zapínat tam, kde zrovna potřebujete. Roto vám kalhotky vydrží o hodně déle.

svrchní kalhotky

Při výběru plen pro vaše miminko pečlivě zvažte všechny aspekty. Zvažte ekologickou stránku věci a samozřejmě i tu ekonomickou. Někteří lidé dávno počítali, kolik peněz rodiče průměrně utratí za různé druhy jednorázových plen, a kolik za látkové. U látkových je zpravidla vyšší počáteční investice, která se vám ale velmi rychle vrátí. Nakoupené plenky můžete použít pro další děti, nebo je můžete prodat. Vybavte své miminko ekologicky, a pořiďte mu slušivé svrchní kalhotky.