Chytrý mobil

Pamatuji si, když moje maminka dostala svůj první mobilní telefon. Mobil tedy od nikoho nedostala, máma si telefon koupila sama, protože ho potřebovala nutně do práce. A taky bylo výhodné, že jí právě její zaměstnavatel na ten mobilní telefon přidal půlku peněz. V té době to bylo ještě velmi drahé, takže to maminka uvítala. Maminka totiž v práci musela obvolávat zákazníky. Takže oběma přišlo skvělé a jednodušší, kdyby maminka měla mobilní telefon a mohla si práci vyřizovat i takhle než jenom s pevnou linkou. Musíme uznat všichni, že pevná linka se nedá samozřejmě přenášet. Proto je nejlepší mobil. A mobilní telefon je perfektní v tom, že vlastně můžete volat úplně odkudkoliv. Tedy odtamtud, kde je signál. A v té době sice to ještě nebylo tak rozšířené, ale když vezmu dnešní dobu, tak už je to zcela perfektní a signály jsou téměř všude.

Kvalitní mobil s foťákem.

Moje maminka už pracuje sice v jiné práci, tam ten mobil už nemá, protože byl hodně starý a neměl takové ty chytré funkce, které mají dnešní mobilní telefony. Moje maminka pracuje v jiné práci, je zase v bance, ale má lepší místo, lepší post. A taky služební telefon, který samozřejmě dostala zadarmo a mám volání a psaní zpráv zdarma.

Mobil a online shop.

A tohle se hodně vyplatí, protože maminka obvolává tolik zákazníků, že by se jinak s paušálem asi nedoplatila. Její mobilní telefon, který má v práci má už naštěstí chytré funkce. A mobil soukromý, který má doma pro vlastní použití má taky chytré funkce, včetně perfektního fotoaparátu. A někdy se fotoaparát v mobilu vyrovná i klasickým fotoaparátům, který není v mobilu. Jednou jsem taky dělala pokus s mobilním foťákem a naším klasickým foťákem. Rozdíl tak sice byl, ale ne tak velký, jak jsem si myslela. Klasickým fotoaparátem byla fotka o kapku lepší než s mobilem. Ale lajk by to asi nepoznal. Jde to vidět při bližším zkoumání.