Darujte své vyvolené spodní prádlo z About You

Souprava spodního prádla potěší každou ženu, ovšem pouze tehdy, budete-li šikovní ve výběru a strefíte se do oblíbeného vkusu. Zároveň bude nutné mít přesný přehled o velikostech, a to nejlépe uděláte tak, že nenápadně zjistíte, které „kousky“ vaše partnerka nejraději nosí, a ty si pak důkladně proměříte a opíšete velikost podle značení na výrobku (pokud tam je).

dámské plavky

Ponožky a punčochy – nejjednodušší je vždy nakupovat ponožky, podkolenky a punčochové zboží. Tam se velikost odhaduje velmi snadno a málokdy se stává, že byste neuspěli ani v odhadu materiálu nebo barvy.

Kalhotky – dámské kalhotky jsou vždy nejdůležitější spojnicí ve vztahu mezi mužem a ženou a jsou obvykle tím posledním kouskem oděvu, který žena sama nebo s mužovou asistencí svléká. Vy byste se však měli zaměřit zejména na praktičnost a pohodlí a vybírat modely podle toho, jak budou příjemné na dotek, jaký mají střih, a také barvu. Pokud si nejste plně jisti vkusem dotyčné ženy či dívky, raději nakupujte velmi podobné typy kalhotek.

dívka v plavkách

Podprsenky – tam se vyplatí vzít do kamenného obchodu podprsenku vaší přítelkyně a zjistit tu od prodavaček podrobnější údaje, což platí zejména pro značení velikostí košíčků i samotného obvodu podprsenky. V ideálním případě nakupujte tento typ spodního prádla s nějakou ženou, která se vyzná, protože pro muže je mnohdy toto zboží něčím naprosto nepochopitelným.

Plavky – s nakupováním plavek postupujte podobně, jako u podprsenek. Tam je to však ještě o něco obtížnější, zejména pokud chcete koupit plavky jednodílné. Ty musí dobře sedět jak na obvodové míry těla, tak i na výšku. Pokud vás zaujmou plavky v obchodě About You, kde můžete využít i About You Kupón, tam se to dá vyřešit i tak, že pokud se nestrefíte do velikosti, po vyzkoušení je možné plavky vrátit a požádat o zaslání jiné velikosti. Vrácení zboží a doprava je v tomto obchodě zcela zdarma.