I ta nejlevnější autopůjčovna vás dopraví za vašimi cíli

Představte si, že máte sjednanou schůzku s přáteli ze zahraničí, kteří k vám mají zavítat na ruzyňské letiště, a vy byste jim rádi představili některé krásy naší vlasti, které ještě neznají. Všechno je předem domluveno, máte zajištěné ubytování i se stravou, a blíží se čas příletu vašich blízkých, kteří se do České republiky dopravují například z Francie. Letadlo již vstoupilo do vzdušného koridoru nad Českou republikou a je tedy nejvyšší čas usednout do vašeho vozu a vypravit se na letiště. Když v tu ránu váš automobil přestane spolupracovat a rozhodne se stávkovat. Během deseti minut se motor zcela zastaví a vozidlo se stane nepojízdným. Co teď?

letiště Praha

Naštěstí existuje řešení. Na letiště se dopravíte městskou dopravou a zde si pronajmete vůz z nejlevnější autopůjčovny v Praze. A s ním již realizujete všechny vaše smělé plány.

Služeb pražských autopůjčoven využívají lidé, kteří buď žádný vůz nevlastní, protože zatím na něj nemají dostatek finančních prostředků, anebo se jim jednoduše nevyplatí. A dalšími klienty jsou ti, co jim vozidlo z technických důvodů přestalo sloužit a muselo být odtaženo do servisu. Týká se to také řidičů či majitelů vozidel, kteří s nimi havarovali, načež jsou vozidla odstavena i na delší časový úsek několika týdnů až měsíců.

jízda v autě v zimě

Výhodou vozů z autopůjčoven je fakt, že jsou v perfektním technickém stavu a můžete se na ně plně spolehnout. Složíte pouze vratnou kauci, po přečtení smluvních podmínek podepíšete smlouvu, a pak už se můžete vydat, kam máte v plánu vyrazit.

Pro samotné klienty autopůjčoven to znamená také to, že odpadají jakékoli technické záležitosti, které majitelé vozidel musí mít obstarané, jako jsou STK, zaplacená povinná ručení, dálniční známky, patřičné pneumatiky dle ročního období atp. Jízda s pronajatým vozem je pak bezstarostná a bezproblémová. Pouze doporučujeme sjednat pro jistotu pojistnou smlouvu s pojišťovnou pro případ, že byste nedopatřením vozidlo poškodili vlastní vinou.