Kam s malým dítětem?

Když je nuda, je opravdu nepříjemně a nikdo se nechce nudit. Představte si situaci. Narodí se vám dítě a najednou se vám život obrátí naruby. Už nemůžete chodit na zábavy s kamarády a užívat si života, ale mít dítě znamená se trochu držet a starat se o něj a dávat mu to, co dítě normálně potřebuje. Dítě si zkrátka s sebou do baru vzít nemůžete, obzvlášť pokud je to malé miminko a je ještě v kočárku. Tak či tak dítě stejně do baru nepatří, ale pokud je starší, můžete alespoň navštěvovat kamarády a rodinu bez větší újmy na zdraví a není to taková otrava jako když je dítě ještě v kočárku.

díte v kočárku

Pokud ještě ke své existenci potřebuje kočárek, je dost malé, pokud myslíme kočárek na ležení a ne na sezení, který využívají některé děti ještě dost dlouho. Pokud ale vezmeme malé miminko v kočárku, které leží, člověk neví, co s ním. Kočárek je dost velká překážka pro to si někam vyjít. Musíte brát dítě na procházky jen po městě nebo po nějakých cestách, ale rozhodně ne někde v lese či po lesní cestě. To je ale obrovská lež. Teď se divíte, co jste se to tady dočetli, ale nebojte, hned vám to objasníme. Místo po normálním kočárku sáhněte po kočárku terénním. Ten je totiž přímo vyroben tak, aby mohl nerušeně jet po nerovnostech, které obsahuje nějaká nezpevněná cesta skrz les a podobně.

kočárek

Můžete si tak s vaším špuntem vyjet i do lesa a nemusíte být omezeni pouze na krásnou bezchybnou cestu nebo chodník. Můžete dítě vzít kamkoliv a nebude pro vás kočárek překážkou, jak doteď byl. Nemusíte se bát, že se vám dítě vyvrátí, když se do cesty dostane jakýkoliv kamínek. Už žádný strach o zdraví vašeho dítěte nebo dokonce o váš kočárek. Toto vše půjde stranou a vy se nemusíte už nijak omezovat kvůli tomu, že je vaše dítě ještě malé. Takový kočárek vám opravdu velmi pomůže, to se nemusíte bát. S tímto kočárkem si vyjedete kamkoliv a nic vás to nebude stát. Ani nervy!