Kde stahovat na internetu videa?

Dnes jsou na internetu ve vztahu k video? https://www.lidovky.cz/video.aspx ím, které představují různé filmy a seriály, populární především streamovací služby. Mezi ty nejznámější patří třeba Netflix, HBO, Disney+ nebo Voyo. Za tyto služby si musíte zaplatit. Jedná se většinou o měsíční poplatek, který se pohybuje kolem 200 korun. Ovšem videa to nejsou jen filmy a seriály, ale mnohem víc.

Co se ale týče filmů, pokud za ně nechcete platit, na Youtube najdete dnes již desítky filmů, na které se můžete zdarma podívat. Jedná se především o české filmy, ale najdete tam i pár kousků ze zahraniční tvorby. Zatímco dříve Youtube filmy neúprosně mazal, postupně je začali na tuto platformu přidávat lidé, kteří vlastní autorská práva. Tudíž se tam filmy dostali legální cestou. Z českých filmů se můžete podívat například na filmy Bastardi, Vejška, Gympl, Bezva ženská na krku nebo Andílek na nervy.

youtube

Ohromnou spoustu videí najdete taky na platformě Tik tok. Tam najdete krátká videa, většinou v délce maximálně tří minut. Zatím co dříve se jednalo především o platformu, kde uživatelé nahrávali karaoke a různé tanečky, dnes tu najdete vtipná videa ale i videa na různé vážná témata. Představují se tu zpěváci, tanečníci i umělci v oblasti make-upu.

Velkou zásobu videí má i sociální síť Facebook. Uživatelé zde mohou libovolně nahrávat videa, která ale nesmí porušovat autorská práva. Najdete tu tedy videa na všechny různá témata, od vtipných kompilací, přes videa o politice i třeba o aktuálním dění v České republice.

facebook

Co když chcete stáhnout video? Můžete k tomu použít stahovač videí, který je k dispozici zdarma na internetu. Přes tento stahovač můžete stáhnout všechny videa z výše uvedených platforem. Nedoporučujeme vám ale, abyste je šířili někam dál. Měli by vám posloužit jenom pro zábavu a pro soukromé účely. Další šíření by mohlo být trestné.