Láska všem

Vždycky jsem si říkala, že láska je opravdu hodně důležitá v životě. Protože podle mého názoru se bez lásky opravdu nedá žít. Jednou jsem zažila, když jsem šla k jedné kamarádce, tak to u nich doma vypadalo tak, že to snad ani není rodina, vůbec spolu nekomunikovali a když třeba někdo potřeboval pomoct, tak se ani nepoprosilo anebo něco podobného. Myslím si, že takové vztahy v rodině, kdy chybí láska a cit a porozumění, tak je všechno potom naprosto zbytečné, A je to taky velice smutné. Já sama bych byla velice nešťastná, kdyby moje rodina byla taková, že by jeden o druhého neměl vůbec žádný zájem. jak takhle někdo může žít?

Bez lásky je mi smutno.

Mám raději to, když v rodině a všude v okolí panuje určitě porozumění a láska. A musím říct, že například mateřská láska je opravdu perfektní a nádherný si, za který jsem ráda, že jsem mohla poznat. Protože taky jsem opravdu mnoho lidí, kteří by si přáli mít dítě, aby pocítili mateřskou lásku, ale bohužel se jim nedaří vůbec otěhotnět. Tohle je velice smutné. A mě vždycky mrzí to, když opravdu skvělí i a hodní lidé nemohou mít dítě anebo zažít nějaký pocit lásky. Nebo mě taky opravdu hodně mrzí, když třeba moje sestra se už čtyři roky snaží o to, aby se našla partnera.

Láska je krásný cit.

Protože chce zažít lásku a partnerský vztah. Jenomže ona má vždycky takovou smůlu, že narazí na nějakého muže, který je nepoctivý a který ji potom zradí. Až je mi opravdu hodně špatně a potom mě to velmi mrzí a je mi z toho smutno. A jak vnímáte lásku a cit vy? Je pro vás pravá a nefalšovaná láska hodně důležitá nebo o to nestojíte a máte v rodině opravdu jiné hodnoty? Samozřejmě, že jsou lidé, kteří to mají všechno jinak a každý má jiné priority, ale věřte, že mnoho lidí a taky hlavně rodin touží po lásce a pěkném klidném životě, který je v harmonii. Láska se ale taky vůbec nedá vynutit, tohle je taky velmi důležité si pamatovat.