Mějte testy vždy v zásobě

Ochrana před nákazou
Nikomu nemohlo uniknout, že v posledních dvou letech po celém světě řádí respirační onemocnění, které si vyžádalo několik milionů životů. Lidé se snažili proti němu různě bojovat. Jedním ze způsobů byla přísná karanténa, což znamenalo naprosté omezení pohybu osob. Ani to ale nepomohlo v zastavení šíření koronaviru. Už se mohlo zdát, že je po všem, ale nově přibývající případy nás rychle vyvedly z omylu. Je otázkou, jak se situace vyvine dál, a jaká omezení a opatření budou zavedena.

covid test

Roušky v nemocnicích
Jedním z prvních opatření byla povinnost nosit ochranu dýchacích cest ve zdravotnických zařízeních, a později se k této povinnosti přidala ještě povinnost procházet testem, zda člověk není nemocný. V tom nám pomáhaly antigenní testy covidexpert.cz, které během pár dní zmizely ze všech lékáren a dalších obchodů. Lidé je skupovali ve velkém, protože je museli mít všude – do práce, do kavárny, do divadla.

Je možné, že povinnost antigenního testování bude navrácena. Jde zejména o ochranu starších a nemocných lidí. Máte ve svém okolí starší či jinak nemocné členy rodiny nebo přátele? Chraňte je zodpovědně, i když vám to zatím nikdo nenařídil. Vybavte se kvalitními testy, které mají vysokou citlivost, a tak dokážou detekovat coronavirus poměrně přesně.

testování koronaviru

Použití těchto testů je rychlé a snadné, a zvládnou to i malé děti. Testy se provádí ze slin, kdy na testovací tyčinku nanesete vzorek slin. Za chvíli budete vědět, zda je u vás podezření na nákazu koronavirem, či nikoliv. Díky vysoké přesnosti jsou testy spolehlivé, a odebírají je zaměstnavatelé i zdravotnická zařízení nebo školy.
Chcete mít jistotu, že letošní podzim nestrávíte doma, protože testy nejsou dostupné? Zásobte se již nyní, zatím jich máme dost. Balíčky máme po pár kusech až po sto kusové balení, které je oblíbené právě mezi firmami.