Mobil pro babičku

Mobilní telefony jsou v dnešní době už nepostradatelný. Já bych si bez mobilního telefonu už nedokázala představit žádný den, protože můj mobil je zároveň i můj budík. Každý večer si nastavím v mobilu budík, aby mě pravidelně vzbudil. Já ani doma jiné hodiny ani budík nemám, protože na všechno využívám pouze mobilní telefon. A taky ráno při snídani a při kávě si projíždím emaily anebo různé zprávy, které mám na mobilním telefonu. Proto jsem se taky pořídila takový už je větší rozměr mobilního telefonu, který má plno funkci. Taky mě ten mobil nevyšel opravdu levně. Stál mě skoro patnáct tisíc korun. 

Někdy má mobil složité funkce.

A já si říkám, že jsem ráda, že jsem takhle do mobilního telefonu investovala peníze. Někdo investuje třeba do oblečení anebo do alkoholu a někdo zase do mobilního telefonu. A já, než abych se třeba přejídala nějakým nezdravým jídlem nebo pila alkohol, tak si raději koupím drahý mobilní telefon. A taky babičce jsem pořídila mobilní telefon, protože babička bydlí na samotě sama. A má pouze dvě kočky a psa. A jednu sousedku, která je skoro hluchá. Takže jsem babičce pořídila takový mobilní telefon, díky němuž taky můžeme dělat videohovory. S babičkou si voláme dvakrát denně. Vždycky odpoledne po práci a potom ještě na večer před spaním.

Mám ráda kvalitní mobily.

Babička je ráda, že mě alespoň takhle dvakrát denně vidí a může si se mnou popovídat. A já jsem ráda, že babičce dělám takhle společnost, protože chápu, že žádný starý člověk nechce být doma sám. Takže raději jsem babičce pořídila na vlastní náklady skvělý mobilní telefon, Aby se necítila tak sama. A dokonce se s ním naučila velmi rychle sama zacházet. První týden to byl horor, neuměla ani potvrdit hovor nebo ho ukončit nebo mě vytočit na mobilu. Nyní všechno zvládá sama a já jsem na babičku právem pyšná. Ne jenom tak někdo se naučí rychle zacházet s mobilem.