Potřebujete posekat trávu?

Každý majitel pozemku ví, že se o něj musí starat. Travnaté porosty je třeba pravidelně sekat, aby se pozemek dal plnohodnotně využívat, a hlavně aby se z něj nešířil plevel na jiné pozemky. Řada obcí a měst dokonce přijala platnou legislativu v této oblasti a pod pohrůžkou udělení pokuty vyžaduje pravidelnou údržbu pozemků. Je to logické, protože jinak by někteří lidé neustále pleli a sekali, protože by měli okamžitě plnou zahradu nepořádku ze zahrad lidí, kteří se o svoje pozemky nestarají.

sekání trávy

Ne vždycky je stav ideální, a je celá část lidí, kteří nemají svoje pozemky v dosahu, a musí na ně jezdit třeba i stovky kilometrů daleko. Potom je složitější o pozemek řádně pečovat. Samozřejmě existují i lidé, kteří bydlí v místě, ale jejich pozemek byl předchozím majitelem zanedbaný, a oni nemají možnosti, jak pozemek dát do pořádku. Ve všech případech je možné si nechat trávu posekat a nechat zbavit pozemek náletových dřevin. Naše firma vám pozemek poseká třeba i pravidelně – máme smlouvy s městy, která si nás najala právě na dlouhodobou spolupráci.

sekačka na trávu

Cena za sekání trávy je odvislá od několika faktorů. Jedním z nich je velikost pozemku.
– Je jasné, že posekání malé zahrady bude levnější než posekání celého pole. Rádi vám uděláme cenovou nabídku ještě před tím, než se pustíme do práce. Naše ceny jsou i v dnešní době příznivé, a proto si nás najímá stále více lidí.

Nemusíte se stydět si o pomoc říct, protože máme všechno potřebné vybavení pro sekání trávy. Dokážeme váš pozemek zbavit i zbytků pařezů. Stačí nám říct, co od nás potřebujete a očekáváte. Jsme vybaveni

  • Sekačkami
  • Křovinořezy
  • Mulčovači
  • Traktory s pluhy
  • Garantujeme vám, že svoji zahradu, pole, louku nebo les nepoznáte. Nebráníme se ani dlouhodobé pravidelné spolupráci, míst k obsazení máme zatím dost. Cenu za práce vám neceníme předem při osobní schůzce přím na místě.