Pronájem skladových kontejnerů na libovolně dlouhou dobu

Když se rekonstruuje dům, probíhá to ve dvou základních variantách. Buď se do toho pustíte sami, anebo si na to sjednáte specialisty. V obou případech se však obvykle shodnete na tom, že většina vybavení domu musí ze staveniště zmizet. Pochopitelně to není nutné například u výměny lustrů nebo pokládky koberců, kdy stačí přestěhovat předměty z jedné místnosti do druhé, ale my máme na mysli práce většího rozsahu, které zasáhnou téměř celý objekt, například podlahové topení, bourání a výstavbu zdiva, výměnu oken a dveří, kompletní vysekávání drážek pro elektroinstalaci a rozvody vody atp.

skladové kontejnery

Tehdy pak máte v zásadě tři možnosti, jak naložit s nábytkem, koberci, domácími spotřebiči a všemi ostatními věcmi v bytě. Za prvé je můžete odvézt ke stěhovací firmě do jejich úložných prostor. Toto je teoreticky možné, ale vaše věci budou daleko od domova a museli byste pro každou maličkost putovat kdoví kam. Za druhé můžete vše umístit na zahradu do některé z prostor, pokud máte například volnou garáž, kůlnu, dřevník, sklep, půdu a další podobné prostory. Za jistých okolností lze požádat vaše blízké příbuzné či přátele a dát si vaše věci k nim.

kontejnery na překladišti

Třetí možností je pronájem skladového kontejneru, které se vyskytují v nádražních překladištích a v přístavech lodní dopravy. Jak pronájem funguje otpsklady.cz? Velmi jednoduše, domluvíte si pronájem na určitou dobu, dejme tomu třeba na tři měsíce, firma vám kontejner umístí na vámi určené místo, uloží jej do volného prostoru autojeřábem a vy jej pak máte po celou dobu k dispozici. Kontejnerů lze pronajmout větší počet a jsou k dispozici buď v délce šesti, nebo dvanácti metrů. Záleží pouze na vašem uvážení a pak na dohodě, zda je kontejner v tu dobu k dispozici. Doporučujeme také kontejnery zamlouvat s určitým předstihem několika týdnů, abyste pak nebyli zaskočeni, kdybyste se rozhodli téměř ze dne na den.