Stěhovací firma zajišťuje i vyklízení bytů

Kdy povolat stěhovací firmu na vyklízení bytů

Vyklidit byt je zdánlivě snadná práce, nepotřebujete u toho moc přemýšlet a pouze nosíte břemena z bytu do nákladového prostoru vozidla. V zásadě máte pravdu, málokdy k tomu využijete akademický titul, jde spíš o to, že jsou v životě situace, kdy to raději přenecháte někomu jinému.

stěhování předmětů

Je to moc těžké – vyklidit byt je snadné, pokud je tu jen pár věcí, pokud v něm zůstává nábytek a většina spotřebičů, koberce či jiná podlahová krytina. Mnohdy se však byt vyklízí komplet, až na pár výjimek – předmětů, které si odnesete. Jsou-li v bytě velmi těžká břemena, jako např. rozkládací pohovka, stará velká chladnička či automatická pračka, bude rozumnější pověřit odklizením někoho fyzicky zdatnějšího. Pokud však cvičíte kulturistiku a potřebujete tréninkovou dávku, prosím, v takovém případě máte plně k dispozici ideální terén.

přenášení krabic

Nedá se to snadno rozebrat – u některého nábytku lze využít i hrubou sílu, rozmlátit na kusy spojovací díly a některé desky, rozbít boky u starých křesel, vybít sedáky z židlí, uvolnit palicí nohy od stolu atp. Jenže některý starší nábytek (a nemusí být přímo starožitný) je tak namáhavé zdemolovat, že vás to doslova odrovná. Vsaďte raději na stěhovací firmu levného stěhování v Ústí nad Labem.

Jsou tu nebezpečné chemikálie – máte-li na nějaké látky alergii, a nemusí to být zrovna petrolej, stačí docela obyčejný rozlitý řepkový olej, nějaké rozsypané koření, čisticí prostředky, trvanlivé potraviny atp., do bytu raději nevstupujte a svěřte jeho vyklizení odborníkům, kteří mají osvědčené postupy, jak v takovýchto případech jednat.

V bytě bydlel táta – vyklízet byt po zemřelém otci, kterého jste opravdu milovali, a který pro vás v životě vykonal mnoho pozitivního, a je pro vás v současné době nenahraditelnou bytostí, je obrovský záběr na psychiku a každý to „neustojí“. Vstupovat do takového bytu není vůbec snadné a zkušený psycholog by vám poradil, abyste byt prodali a nechali jej vyklidit někým, kdo vašeho otce vůbec neznal. Zůstanou vám v srdci jen ty krásné vzpomínky, navázané na události, které jste spolu prožili, a nebudete si je muset připomínat prostředím, kde ještě před pár dny váš milovaný táta žil.