Podmínky online

Objednáváte něco někde na internetu? Pokud ano, tak je tam vždycky určitě dole okénko, kde se píše, jestli souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Protože souhlas se zpracováním osobních údajů tady je od toho, jestli ta firma nebo ten obchod může využívat vaše informace, třeba jako například jméno nebo adresu. Myslím si, že pokud s tím, ale nebudete souhlasit, tak vám vůbec nic neprodají. Nevím, jak to vnímáte vy, ale mně osobně to vůbec nevadí. Znám totiž opravdu mnoho lidí, kterým to to vadí. Jsou lidé, kteří nechtějí, aby nějaká firma měla třeba například jenom jejich telefonní čísla. Natož adresu nebo celé jméno! Mě to nevadí, mám svědomí čisté a nezajímá mě, kdo o mě ví nějaké informace. Ale když to tak vezmu, tak už je to za zcela logické a normální. Protože velmi často objednávám online z počítače, tak jsem už něco málo o tom pochytila.

Dohoda je vždy nejlepší řešení.

Nebaví mě chodit moc do obchodů osobně. Tedy ne, že by mě to přímo nebavilo, ale já jsem z vesnice a nemám auto. Takže je pro mě velice časově výhodné, když si něco objednám online a nechám si to pohodlně doručit až ke dveřím domů. Právě úplně po každém nákupu musím souhlasit se zpracováním osobních údajů. Jsou to takové podmínky, které musí člověk zaškrtnout, pokud si chce koupit něco online.

Podmínek je všude dost.

A pokud to nezaškrtne, tak vám ani objednávka nepůjde dokončit. Sice upřímně nevím, k čemu to slouží, ale je to tak. A dál jsem se potom nepídila, protože nějak extra mě to nezajímá, ale jsou lidé, kteří se v tom rádi vrtají, protože je to zajímá. A co zajímá vás na tom, že musíte odsouhlasit souhlas se zpracováním osobních údajů Nebankovni-hypoteky-uvery, když si chcete něco online objednat? Vadí vám to? Třeba můj otec to bytostně nesnáší a už dlouho odmítá něco kupovat online. Takže místo otce musím všechno objednávat na sebe, protože otec prostě neustoupí, je moc hrdý.