Práce pro muže.

Vždycky jsem přemýšlela, na kterou školu půjdu až vychodím základní školu. Nikdy jsem nebyla na to, abych se učila dobře. Ani nevím, jestli by mě školení šlo, kdybych se pořádně učila a bavilo mě to. Protože mě totiž bohužel učení a celkově škola vůbec nebavila, takže samozřejmě, že jsem ani nemohla splnit rodičům sen, že by šla na střední školu a potom na vysokou školu. Vysoká škola pro mě byla vzdálená asi tak daleko, jako kdybych měla letět na měsíc. Takže samozřejmě, že když jsem nakonec úspěšně vychodila základní školu, šla jsem na kadeřnici. Tam nepotřebuji složité příklady a složité úkoly, ale tady jde hlavně o praxi.

Instalatérství je náročné.

A můj bratr byl na tom nějak podobně. Můj bratr ale vždycky chtěl dělat nějakou manuální práci. Takže bratr se šel učit instalatérem v Ostravě https://rychle.eu/, protože naše rodina je z Ostravy, takže bratr si vybral instalatérskou školu v Ostravě, která ho prý velice lákala. Protože navíc náš strejda a taky táta jsou oba dva instalatéři a k tomu navíc topenáři, takže můj bratr měl asi velký vzor. Navíc tato práce je skvělá v tom, že vlastně každý den děláte něco jiného. A sice děláte stále instalatérštinu anebo topenářství, ale vždycky každý případ je individuální a originál. Takže někdy nevíte, co vás v práci bude čekat.

Umíte opravit kohoutek?

A abych se vám přiznala, mě by tato práce taky opravdu hodně bavila. Protože nemám ráda takovou práci, kde zažívám každý den úplně to stejný. A to je většinou nějaká kancelář a podobně. Takže se ani nedivím bratrovi, že se vydal instalatérskou školu, která vlastně bude zábavná a taky se bratrovi splní sen, že chtěl dělat manuální práci. Mnoho lidí chce dělat manuální práce jako například topenáře anebo instalatérství. A taky navíc je manuální práce taky velmi dobře finančně ohodnocená, takže se potom absolventi škol nemusí bát, že by jen těžko hledali práci. Bude se jim dařit.

5/5 - (2 votes)