Zdravé vlasy

Vždycky jsem si říkala, že abych měla opravdu krásné a zdravé vlasy, tak taky musím používat kvalitní šampony anebo vlasové masky. Taky chodím opravdu pravidelně ke kadeřnici, která mi vždycky zastřihne konečky udělá nějaký zajímavý střih, a hlavně mi udělat celkovou a hloubkovou regeneraci vlasů. Mám od přírody velice řídké vlasy, takže jsem si řekla, že pokud chci s tím něco dělat, abych měla husté a dlouhé vlasy, tak taky budu muset používat nějaké potravinové doplňky. A proto když jsem jednoho dne byla u své kadeřnice, tak jsem se jí zeptala, jaké potravinové doplňky nebo vitamíny bych měla brát, aby moje vlasy vypadaly opravdu skvělá hlavně bohatě.

Líbí se mi dlouhé vlasy.

Vůbec nechápu, proč jenom jako já jediná z rodiny mám tak řídké vlasy, že sotva máme pár chlupů na hlavě. A moje kadeřnice mi doporučila, abych užívala kolagen na vlasy. Ze začátku jsem si myslela, že to asi bude zbytečné, protože kolagen je přeci na kloubní chrupavku a taky na šlachy. Jenomže paní kadeřnice mi řekla, že mám pravdu, že kolagen je taky na klouby a chrupavky, ale kolagen je vlastně taky opravdu perfektní na vlasy. Takže od té doby, co mi moje kadeřnice řekla, ať používám kolagen na vlasy, tak ho používám. A je tomu už rok, co tento zázrak ve formě kolagen na vlasy používám.

Chci dlouhé vlasy.

A musím uznat, že opravdu kolagen na vlasy umí zázraky a divy. Vlasy mám takové lehčí a pevnější, takže jsem opravdu své kadeřnici vděčná, že mi doporučila tyto kolagenové tablety, které dělají vlasy lepšími a zdravějšími. A podle mého názoru byste tohle mohli zkusit taky, protože užíváním kolagenu rozhodně svému tělu neublížíte, spíše naopak tělo naše tělo kolagen jistě potřebujete. A kde kvalitní kolagen na vlasy sehnat? Samozřejmě, že ho jistě seženete v každé lékárně nebo se taky můžete domluvit se svou kadeřnicí, která vám taky může objednat skvělý kolagen na vlasy, který vám vykouzlí korunu krásy na hlavě.