Propagujte lépe svou oblíbenou destinaci

Zakoupili jste dům v některé z atraktivních přímořských lokalit, nebo se k tomu teprve chystáte? Rádi bychom vám připomněli, že je možné dům pronajímat, nejlépe turistům z České republiky, s nimiž se snadno domluvíte i bez znalosti cizího jazyka, a snazší bude i řešení případných potíží, protože vás od sebe bude dělit jen pár desítek či maximálně stovek kilometrů.

Maspalomas - ostrov Gran Canaria

Zkuste to s Kanárskými ostrovy

V České republice se velké oblibě těší zejména Chorvatsko a tam byste pravděpodobně uspěli s nabídkou ubytování. My vám však chceme nabídnout ještě jednu destinaci, která by vás mohla oslovit. A víte, proč?

Gran Canaria vnitrozemí

Dovolená po celý rok – v celém souostroví panuje po celý rok stabilní teplota vzduchu mezi 21 a 28 stupni Celsia a ani v zimě neklesá pod 18. Můžete se tu neustále přes den procházet v lehkém oděvu a v noci tu spát jen pod lehkou přikrývkou, tedy klidně i v lednu.

Ostrovy jsou velmi zajímavé na výlety – můžete se samozřejmě pohybovat jen u moře na pláži, ale můžete si také pronajmout vůz a prohlédnout si ostrovy ve vnitrozemí. Stojí to za to, protože je tu terén velmi členitý a hornatý a ten výhled z vrcholových partií např. ostrova Gran Canaria je nezapomenutelný.

SEO optimalizace

Mějte podchycené SEO

SEO je výraz, kterým se charakterizuje schopnost webových stránek být dobře viditelné ve vyhledávacích serverech. Nejoblíbenějším vyhledávačem je v současné době Google, a z toho důvodu byste měli mít váš webový zdroj ošetřený v rámci SEO pro Google (optimalizaci). Zjednodušeně řečeno to znamená, že pokud někdo vyhledává např. výrazy, jako Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, Lanzarotte, Maspalomas, Kanárské ostrovy ubytování, polopenze, pronájem vozidel, tak byste se měli objevit mezi prvními webovými stránkami, které nabízí podobné služby. Můžete si pak také nechat provést test SEO (optimalizace), abyste zjistili, jak na tom reálně jste.

Pochopitelně záleží i na obsahu vašeho webu, na vaší nabídce a na grafickém a době přehledném zpracování web stránek. Může se totiž stát, že i přesto, že bude SEO perfektní, váš web bude klienty spíše odrazovat, proto nezapomínejte ani na atraktivitu samotného webového zdroje.